Miot “K” – szczenięta niedostępne

Miot "K"

Chcielibyśmy zaprezentować najnowszych mieszkańców naszej hodowli. Oto z dawna wyczekiwany i nasz pierwszy pręgowany miot „K”. Tak śliczne maleństwa pojawiły się u nas dzięki kooperacji Sroki (L’Kasasagi Go Akogareno) oraz Radena (Ecstatic Raden Go). Maluchy choć nie jest ich wiele już dają się poznać jako pełnokrwiste Akity i nieodrodne dzieci swoich rodziców. Siłą, uporem, pewnością siebie oraz wolą życia z pewnością dowodzą, że zasługują na swoje imiona. Przedstawiamy Państwu trójkę z Corazon Ashke Inu.

Karsa Orlong (niedostępny) przystojny ciemno-pręgowany chłopiec. Karsa Orlong, był młodym wojownikiem Urydów – plemienia Teblorów. Gdy nadchodziły jego osiemdziesiąte urodziny wyruszył ze swojej wioski. Jego rasa znana była z długowieczności, dlatego jako osiemdziesięciolatek uznawany był za młodzieńca. Był jednym z niewielu Teblorskich wojowników, którym udało się stworzyć własne mini groty (nieświadomie). Kilava Onos drobna lecz już charakterna dziewczynka.

Kilava Onas (niedostępna) – rzucająca kości, siostra Onosa Toolana, kochanka Onaraka, matka Ulushuna Prala, stworzycielka ludzi. Jako najdłużej żyjąca rzucająca kości mocą dorównywała bogom. “…przysadzista i muskularna, odziana w skórę pantery, ale poza tym naga. Twarz miała okrągłą, a włosy długie, czarne i gęste. Pod opadającymi powiekami dostrzegał złote błyski oczu. Szerokie pełne usta…”

Kalama Mekhara (niedostępny) czerwono pręgowany olbrzym. skrytobójca pochodzący z Siedmiu Miast. Członek Szponu. Żołnierz sił zbrojnych Imperium Malazańskiego. Przebieg służby: skrytobójca w Karaschimesh, skrytobójca Świętego Protektora Arenu, szponmistrz, kapral, 9 drużyna, Podpalacze Mostów – oficjalnie uznany za poległego w 1164 r, skrytobójca, Czternasta Armia. A jeżeli prawdą jest, że to imię determinuje przyszłe życie to będzie się działo.

Data narodzin: październik 2020

Link do rodowodu: Akita Pedigree

Galeria